MÖBLER / Bord / Skrivbord 7843380
nr 784 3380
Skrivbord
1930-tal, bemålat, längd: 130, djup: 68, höjd: 74
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 oktober 2012
kl 17:08:43
22/10 16:50:52